CLUB QUIZ

Date of event CLUB QUIZ

Sunday 08/09/2024
Available time to make the reservation: 21:00 - 22:00

Event venue
Friends Club & Bar Prague

Category


Ano ano, i v neděli je pro vás ve Friends otevřeno. Nudíte se a nevíte co dělat? Chcete všem ukázat své znalosti z různých oborů? Chcete při tom všem ješte vyhrát ceny? Jestli jste alespoň na jednu z otázek odpovědeli ano, tento večer je jako stvořený právě pro vás, protože quiz není jen pro Einsteina! Přijdte si každou neděli zahrát quiz se svým týmem (2 – 4 hráči), buďte ti nejlepší a vychutnejte si drinky zdarma! I kdyby jste zrovna první nebyli, i pro vás máme připravené ceny! Přesvedčte se, že i v nědeli to ve Friends žije zábavou! A pokud quiz bohužel nestihnete, můžete až do rána trsat na své oblíbené songy v podání našich DJs.

Reservation

In the comment below, please specify the required time of booking and if we should contact you - to arrange other details like decoration, refreshments, photographer, drag show, strip show, karaoke, etc.

How many places to seat you need?

Reservations are available only till 10 p.m. We are opening at 9 p.m. Please let us know if we should contact you in advance to talk about the details of your reservation.

Reservation resume

2
x Reservation
free of charge
Total Price
free of charge

Confirmation of the booking