VIP štamgast CLUB

Je to tak jednoduché, prostě řekni barmanovi ve Friends, vyplň registrační formulář a nezapomeň se dole podepsat. Karta stojí 50,- Kč a hned ji můžeš používat. Nebo si vytvoř účet v naší nové aplikace Friendsapp.cz a ukaž svou kartu v mobilu barmanovi, aby mohl přiřadit číslo karty.

Vítejte do klubu VIP zákazníků baru Friends!

Díky Vaši registraci do klubu jste získali VIP ŠTAMGAST slevovou kartu, která Vám přináší řadu výhod.

Všichni muži u nás mají hned další den s touto kartou slevu 5% na každý nákup a 10% se vám vrací zpět v podobě bodů, takže od nás dostáváte hned až 15% slevu. Navíc můžete získat celkovou slevu až 30% v závislosti na vaší útratě. Sleva se postupně sčítá po dobu 3 měsíců a čím více ji používáte, tím sleva roste. Výše slevy se aktualizuje vždy za každé čtvrtletí.

A ti ostatní také nepřijdou zkrátka. S VIP ŠTAMGAST kartou dostanou od nás 10% z útraty v podobě bodů zpět, které pak můžete utratit na baru za své drinky.

Abyste využili své nasbírané body, stačí při placení jen předložit svou kartu a oznámit barmanovi platbu body. Aktuální výši bodů Vám rád zjistí kterýkoliv barman.

Navíc každý první pátek v měsíci, v rámci WE LOVE FRIENDS párty vyhlásíme největšího štamgasta za předchozí měsíc a ten bude mít jen pro sebe, po celý večer, 50% slevu. Všichni ostatní po předložení naší VIP ŠTAMGAST karty mají po celý večer 15% slevu. A samozřejmě se můžete těšit na večer plný zábavy a překvapení!

Nebaví Vás platit za každý jednotlivý drink a čekat u baru na drobné zpátky? Prostě si kartu nabijte kreditem a pak ji používejte jako obyčejnou kreditku. Stačí při placení jen ji předložit a oznámit barmanovi platbu kreditem a ve vteřině se můžete vrátit zpět na taneční parket a bez čekání. Navíc Vám nehrozí, že byste ztratili svou platební kartu, či peněženku.

Pokud kartu náhodou ztratíte, dejte nám, prosím, o tom co nejdříve vědět, abychom ji mohli hned zablokovat a až si vyřidíte novou registraci, tak Vám všechny body, kredit a slevy převedeme na Vaši novou kartu.

Ale pozor! Sleva se nevztahuje na položky v akci a cigarety.

Zásady ochrany osobních údajů.