VIP štamgast CLUB

Je to tak jednoduché! Prostě si vytvoř účet v naší nové aplikaci Friendsapp.cz a ukaž svou kartu v mobilu barmanovi ve Friends, aby mohl přiřadit číslo karty. Nebo řekni barmanovi a  vyplň si registrační formulář. Nezapomeň se dole podepsat! Karta stojí 50,- Kč a hned ji můžeš používat.

Vítejte do klubu VIP zákazníků baru Friends!

Díky Vaši registraci do klubu jste získali VIP ŠTAMGAST slevovou kartu, která Vám přináší řadu výhod.

Všichni muži u nás mají hned další den s touto kartou slevu 5% na každý nákup a 10% se vám vrací zpět v podobě bodů, takže od nás dostáváte hned až 15% slevu. Navíc můžete získat celkovou slevu až 30% v závislosti na vaší útratě. Sleva se postupně sčítá po dobu 3 měsíců a čím více ji používáte, tím sleva roste. Výše slevy se aktualizuje vždy za každé čtvrtletí.

A ti ostatní také nepřijdou zkrátka. S VIP ŠTAMGAST kartou dostanou od nás 10% z útraty v podobě bodů zpět, které pak můžete utratit na baru za své drinky.

Abyste využili své nasbírané body, stačí při placení jen předložit svou kartu a oznámit barmanovi platbu body. Aktuální výši bodů Vám rád zjistí kterýkoliv barman.

Navíc každý první pátek v měsíci, v rámci WE LOVE FRIENDS párty vyhlásíme největšího štamgasta za předchozí měsíc a ten bude mít jen pro sebe, po celý večer, 50% slevu. Všichni ostatní po předložení naší VIP ŠTAMGAST karty mají po celý večer 15% slevu. A samozřejmě se můžete těšit na večer plný zábavy a překvapení!

Nebaví Vás platit za každý jednotlivý drink a čekat u baru na drobné zpátky? Prostě si kartu nabijte kreditem a pak ji používejte jako obyčejnou kreditku. Stačí při placení jen ji předložit a oznámit barmanovi platbu kreditem a ve vteřině se můžete vrátit zpět na taneční parket a bez čekání. Navíc Vám nehrozí, že byste ztratili svou platební kartu, či peněženku.

Pokud kartu náhodou ztratíte, dejte nám, prosím, o tom co nejdříve vědět, abychom ji mohli hned zablokovat a až si vyřidíte novou registraci, tak Vám všechny body, kredit a slevy převedeme na Vaši novou kartu.

Ale pozor! Sleva se nevztahuje na položky v akci a tabákové výrobky.

Zásady ochrany osobních údajů.