DJ's, MC's a další

Určitě nám dáte za pravdu, že jedni z nejdůležitějších lidí, kteří se podílí na zábavě ve Friends, jsou ti, kteří pro Vás hrajou nebo moderují úžasné večery. Jsou vidět nejvíce a díky nim se zábava mnohdy protáhne až do brzkých ranních hodin.

Pojďme si tedy některé z nich představit blíže:

DJ's

DJ MeeVee

DJ MeeVee, vlastním jménem Miroslav Vincenc (od toho ten pseudonym MeeVee), pocházející ze středního Slovenska, už od ranného věku projevoval zálibu v taneční hudbě. S hraním začínal v roce 2007 v bývalém klubu Valentino, kde se hned po své premiéře stal rezidentem. Od té doby se věnuje hlavně gay taneční scéně a v současnosti hraje v několika gay klubech v Praze. Jeho široký hudebný archiv sahá od let 70-tých až po současnost, s důrazem na aktuální tanenční scénu na horní místa hitparád a remixy.

DJ WhiteCat

Djane WhiteCat vstoupila na hudební scénu v roce 2011 (za což patří velký dík jejímu životnímu partnerovi – DJ Marty Blue, který ji k hraní přivedl) a splnila si tak sen hrát pro lidi a ne pouze pařit na parketě 🙂 Zahrála si v mnoha klubech po celé ČR, ale je velkou zastánkyní gay komunity, proto zakotvila především na české gay scéně. Byla rezidentkou zaniklého ON Clubu, posléze na stejném místě účinkovala také v klubu AXM a zahrála si na DJ stage Prague Pride v roce 2013 a 2019. Vyznačuje se svými extravagantními účesy a outfity a z hudebních stylů jí nejvíc sednou nejrůznější odnože house music (progressive, future, funky, happy), které ráda prokládá remixy známých komerčních a gay skladeb. Ráda si zapaří i na r’n’b či devadesátky 🙂

DJ Hawai

Rodák z Jablonce nad Nisou. Jako DJ působí od roku 2004. Za svou kariéru si prošel hodně klasických diskoték až se dostal i do clubu Friends. V tomto clubu hraje již pár měsíců a hraje ty největší hity od 70.let po současné. Snaží se ze sebe dostat vždy to nejlepší. Děkuje lidem, co navštěvují jeho párty a tím mu dodávají energii hrát dál.

DJ Pierre Marco

Pierre Marco, který se věnuje DJingu od roku 2005 a na pražskou klubovou scénu vstoupil v roce 2012, měl možnost zahrát si v předních klubech po celé České republice a je v povědomí díky svému vytříbenému hudebnímu vkusu, v oblibě má hlavně 70. a 80. léta. Tyto remixy, které pravidelně hraje, se pohybují převážně mezi styly soulful-deepfunk-disco-groovy house.

DJ Bobina

DJ Gizela Kova

MC's

MC Kristina

Jmenuji se Kristina Sitková – pod tímto jménem si mě můžete přidat i na Facebooku a to si pište, že vám mé karaoke zaručeně nikdy neunikne 🙂 MC jsem se stala v červenci 2010 – od té doby pro vás každé 3. úterý v měsíci s železnou pravidelností moderuju KARAOKE párty. Témata se snažím vymýšlet tak, aby se bavili nejen naši štamgasti, ale i náhodní návštěvníci z ciziny 🙂 Stydlivějším návštěvníkům se zpěvem občas vypomůžu a ráda se i sama chopím nějakého songu. Moderování různých párty ve Friends není mojí jedinou náplní v programu. Nejvíce času mi zabírá divadlo, které mě drží už od tří let a vypadá to, že mě nějakou tu dobu ještě nepustí. Pokud byste měli zájem vidět mě „na prknech, co znamenají svět“, zkuste zabloudit do Národního divadla, do divadla Lampion v Kladně a na další místa. Případné dotazy na karaoke či na mou osobu směřujte na můj FB profil – ráda odpovím. Přeji hezký den či večer a těším se naviděnou ve Friends! Snad vás to bude bavit přinejmenším tak, jako to baví moderátory 🙂

MC Pavel

Je občasný herec, zpěvák a hlavně snílek s hlavou stále v oblacích. Každý večer, kdy je u mikrofonu se snaží pobavit všechny v klubu a nebojí se udělat srandu z ostatních, ale ani sám ze sebe. Pokud se s ním setkáte během Karaoke večera a zazpívate jakoukoliv píseň od Adele, ihned mu zlepšíte večer. Rád si popovídá se všemi, takže pokud jsi v klubu poprvé a sám, klidně s ním prohoď pár slov a třeba to pomůže i se seznámením.

MC Gizela Kova

Gizela Kova působí v Praze již více než 4 roky. Její kořeny sahají od Portorika po Miami, takže má opravdu Latinské srdce. Je zakladatelkou a matkou House of Kova, stvořitelkou Queens on the Run a nezapomenutelnou Drag Queen, kterou musíte vidět v její středeční Gizela Fun House párty, které jsou v rámci Connection Drag Night v klubu Friends. Je nejen vynikající ve svých show, ale je také zábavný komik a skvělý hostitel. Občas ji v klubu Friends můžete potkat i za DJským pultem.

MC Loki

Je z původem z Havířova, ale teď je už skoro “Pražák”. Ve Friends moderuje již pár let a 100% jej potkáte každou neděli, kdy pořádáme QUIZ, který prostě jinde nenajdete. Na baru jej můžeš potkat i jindy, než v neděli a neboj se říct si o panáka! Určitě si ho s tebou rád dá. Když zrovna nedělá nějakou ze šílených soutěží ve Friends, hraje tenis, nebo jí.

MC Star

Hieee! Jmenuji se Marek Matoušek a jsem nejmladší člen celého našeho Friends týmu. Od mala žiji v Praze, kde jsem se i narodil, a jsem naprosto typický Pražák a jsem na to hrdý! Sourozence sice nemám, ale dva pejsci bohatě stačí (i když nezlobil bych se, kdyby se proměnili v kočky ^_^).

Jméno Star má jasný důvod – jsem prostě hvězda 😀 Ve Friends se jako moderátor snažím hlavně o to, aby se pražská noční queer zábava mohla alespoň nějakým způsobem přiblížit tomu světovému formátu. Nové a sofistikované soutěže, neobvyklá tématika a přístup k večerům, to jsou moje hlavní atributy jakožto moderátora 🙂

Nemusí se to zdát, ale tato práce zabere celkem dost času. I tak mám ale dost volno na svůj hlavní koníček a to je drag (můžete mě znát pod jménem Laylla Riel). Jako drag queen se musím vyznat v makeupu, vlasovém stylingu, oblečení, musím umět tančit a mnoho dalšího a to je moje, neměnil bych 🙂 Sice studuji na přírodovědnou VŠ, ale rád bych se živil jako vizážista.

A nesmíme zapomenout na naše umělkyně, které se postarají také o vaši zábavu

Vlasta Wild

Julia Landis

Gizela Kova