CONNECTION PARTY

Datum konání akce CONNECTION PARTY

středa - 04/03/2020
Volný čas pro rezervace: 21:00 - 22:00

Místo konání
Friends Club a Bar Prague

Kategorie


PRYČ SE SAMOTOU A NUDOU!

Friends vám představuje jedinečný koncept zábavy pro vás i vaše přátele. Connection znamená spojení a to si pište, že vás spojíme.
Nově jsme zavedli barevné náramky, které dostane každý host clubu. A podle toho co hledá, takovou barvu náramku dostane. Takže ihned víte, co který host má večer v plánu. Skvěle moderovaný večer vám dá neopakovatelnou příležitost ke středeční pařbě s partou přátel, nebo vyrazte klidně sám, či sama.
Starý dobrý systém, díky kterému můžete pomocí přidělených čísel a zpráv promítaných v klubu na zeď, najít nové kámoše či novou lásku, flirt na jednu noc, nebo novou pořádnou partu přátel, funguje i nadále. Tento australský formát zábavy vám zaručí, že určitě neodejdete sami. Odvažte se vy i vaše parta a pošlete vzkaz, který své adresáty najde okamžitě a střelhbitě. Žádná parta totiž není dost velká, aby nepojala další a další kámoše.
Pojďte strávit noc plnou hudebních pecek našich DJs, zcela výjimečných moderátorů, noc plnou překvapení. Kdo ví – třeba zrovna Vám změní CONNECTION středa váš život. Obohatí vás o něco (nebo někoho?) nového a čerstvého.
Je čas zvednout vaše skvostné pozadí od počítače a hýřit a hýřit a hýřit a třeba i vyhrát některou ze super cen v našem kole štěstí. Vyhrajte panáka, láhev bublinek, či jinou z překvapivých cen.
Prostě a jednoduše, JEĎTE NA PLNÝ PECKY na vaší oblíbené adrese v centru Prahy. Zlákejte své kamarády a užívejte.
FRIENDS VYHLAŠUJE VÁLKU SAMOTĚ A NUDĚ!

Rezervace

Do komentáře níže, prosím, uveďte požadovaný čas rezervace a pokud Vás máme kontaktovat, abychom se domluvili na ostatních podrobnostech (výzdoba, občerstvení, fotograf, drag show, strip show, karaoke apod.)

Na tento den už bohužel nelze provádět rezervace.