Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

MC Star

http://www.friendsclub.cz/images/stories/mc/mc%20star.jpg

Hieee! Jmenuji se Marek Matoušek a jsem nejmladší člen celého našeho Friends týmu. Odmala žiji v Praze, kde jsem se i narodil, a jsem naprosto typický Pražák a jsem na to hrdý! Sourozence sice nemám, ale dva pejsci bohatě stačí (i když nezlobil bych se, kdyby se proměnili v kočky ^_^).

Jméno Star má jasný důvod - jsem prostě hvězda :D Ve Friends se jako moderátor snažím hlavně o to, aby se pražská noční queer zábava mohla alespoň nějakým způsobem přiblížit tomu světovému formátu. Nové a sofistikované soutěže, neobvyklá tématika a přístup k večerům, to jsou moje hlavní atributy jakožto moderátora :)

Nemusí se to zdát, ale tato práce zabere celkem dost času. I tak mám ale dost volno na svůj hlavní koníček a to je drag (můžete mě znát pod jménem Laylla Riel). Jako drag queen se musím vyznat v makeupu, vlasovém stylingu, oblečení, musím umět tančit a mnoho dalšího a to je moje, neměnil bych :) Sice půjdu na přírodovědnou VŠ, ale rád bych se živil jako vizážista.

S čímkoli, co máte na srdci, mi můžete napsat na FB profil a pokud vás můj nebo Layllin život zajímá, sledujte mě na insta @markakalaylla :*