Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

WE - Dating

 

How I Met...Party

 

Už máš plné zuby internetových seznamek, kde nemáš jistotu, s kým si píšeš? Máš chuť poznat nové kluky nebo holky osobně a navíc originálním, nenuceným a vtipným způsobem? Přijď se seznamovat LIVE na pravidelnou středeční „How I Met…Party“ do klubu Friends!

Naše seznamka je ti otevřená, ať už jsi gay, lesba, bisexuál(ka), hetero nebo trans, ať hledáš lásku na celý život nebo jen na jednu noc. Nejde ti ani tak o vztah nebo sex, spíš máš chuť poznat nové lidi a pokecat u drinku? Sháníte se svojí drahou polovičkou někoho do trojky nebo se třeba jen chcete skamarádit s jiným párem? Právě proto je tu pro vás „How I Met…Party“!

Každý návštěvník „How I Met…Party“ dostane u vchodu číslo, které si připevní na oblečení. Pokud se stydíte neznámé fešáky nebo krasavice oslovit přímo u baru nebo na tanečním parketu, můžete jim jednoduše nechat vzkaz na promítacím plátnu. Napíšete svoje sdělení na papírek, předáte ho našim MCs a oni se už postarají, aby se balící vzkazy zobrazily na plátně přesně podle vašich instrukcí. Vaší kreativitě se samozřejmě meze nekladou, takže si můžete přes plátno posílat i vtipné vzkazy s kamarády, nebo na něm nechat výzvu, jaký protějšek dnes večer hledáte.

Naši MCs jsou tu také od toho, aby diskrétně doručili tvé telefonní číslo tvému vytouženému objevu...

Pro odvážlivce, kteří se nebojí mikrofonu a nechají se v rámci seznamky vyzpovídat, či se zúčastní připravené soutěže, je připraveno báječné kolo štěstí. Můžete si v něm vytočit drinky zdarma nebo dokonce 15%, 30% a 50% slevu na konzumaci po celý večer! Prostřednictvím kola štěstí také odměníme všechny, kdo se daný večer úspěšně seznámí a přihlásí se našim moderátorům!

Až do 23:00 platí akce: dej si jedno CUBA LIBRE a druhé máš ZDARMA!!!! A navíc v letních měsících vás budou obsluhovat hezcí barmani BEZ TRIČKA!

Nenechte si ujít tuto luxusní seznamovací akci, ať pak můžete vyprávět, jak jste poznali…
03_new