Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

MC Kristina

mc-kristina

Jmenuji se Kristina Sitková - pod tímto jménem si mě můžete přidat i na Facebooku a to si pište, že vám mé karaoke zaručeně nikdy neunikne :-) MC jsem se stala v červenci 2010 - od té doby pro vás každé 3. úterý v měsíci s železnou pravidelností moderuju KARAOKE párty. Témata se snažím vymýšlet tak, aby se bavili nejen naši štamgasti, ale i náhodní návštěvníci z ciziny :-) Stydlivějším návštěvníkům se zpěvem občas vypomůžu a ráda se i sama chopím nějakého songu.
Moderování různých párty ve Friends není mojí jedinou náplní v programu. Nejvíce času mi zabírá divadlo, které mě drží už od tří let a vypadá to, že mě nějakou tu dobu ještě nepustí. Pokud byste měli zájem vidět mě „na prknech, co znamenají svět“, zkuste zabloudit do Národního divadla, do divadla Lampion v Kladně a na další místa. Případné dotazy na karaoke či na mou osobu směřujte na můj FB profil - ráda odpovím.

Přeji hezký den či večer a těším se naviděnou ve Friends! Snad vás to bude bavit přinejmenším tak, jako to baví moderátory :-)